Streetview Plattendijk 8 Heinkenszand

Plattendijk 8, 4451 RA Heinkenszand

203 m² Bouwjaar 1956

Plattendijk 8 is een woonhuis in Heinkenszand, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 203 m² en een perceel van 2155 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €437.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
203 m²
Perceeloppervlakte
2155 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Plattendijk 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Heinkenszand

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

9.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.8 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.5 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

3.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

7.9 km

Buurtinformatie in Heinkenszand

480 Inwoners
205 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
155 Woningvoorraad
€437.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Heinkenszand
94% Koopwoningen
47 Inwoners per km²

Locatie van Plattendijk 8

Vergelijkbare woningen in Heinkenszand

Veelgestelde vragen over Plattendijk 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Plattendijk 8?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Heinkenszand is €437.000. Dat komt neer op circa €2.153 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Plattendijk 8 zich tot de wijk Buitengebied Heinkenszand?

Plattendijk 8 is een woonhuis van 203 m² in de wijk Buitengebied Heinkenszand. De buurt telt 155 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 47 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Plattendijk 8?

Plattendijk 8 is een woonhuis in Buitengebied Heinkenszand, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Plattendijk 8 vergeleken met de buurt?

Plattendijk 8 heeft 203 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2155 m². In Buitengebied Heinkenszand ligt de gemiddelde woningwaarde op €437.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Heinkenszand?

De wijk Buitengebied Heinkenszand in Heinkenszand (Zeeland) kenmerkt zich door 480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €437.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Heinkenszand?

Vanuit Plattendijk 8 in Buitengebied Heinkenszand bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2 km, treinstation op 9.6 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied Heinkenszand?

Zorg en onderwijs in de buurt van Plattendijk 8: ziekenhuis op 9.5 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 2 km, middelbare school op 8.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Buitengebied Heinkenszand?

Recreatie nabij Buitengebied Heinkenszand: restaurant (1.4 km), cafe (3.8 km).