Streetview Dr. Clemens Meulemanstraat 21 Heerlen

Dr. Clemens Meulemanstraat 21, 6418 PC Heerlen

250 m² Bouwjaar 1962 7 kamers Label E

Dr. Clemens Meulemanstraat 21 is een woonhuis in Heerlen, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 250 m², een perceel van 440 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €412.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
250 m²
Perceeloppervlakte
440 m²
Inhoud
850 m³
Kamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Dr. Clemens Meulemanstraat 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dr. Clemens Meulemanstraat 21

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Heerlen

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Heerlen

1670 Inwoners
775 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
795 Woningvoorraad
€412.000 Gem. woningwaarde Heerlerbaan-West
63% Koopwoningen
1.202 Inwoners per km²

Locatie van Dr. Clemens Meulemanstraat 21

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Dr. Clemens Meulemanstraat 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Dr. Clemens Meulemanstraat 21?

De prijsindicatie voor Dr. Clemens Meulemanstraat 21 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Heerlerbaan-West is €412.000. Dat komt neer op circa €1.648 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dr. Clemens Meulemanstraat 21 zich tot de wijk Heerlerbaan-West?

Dr. Clemens Meulemanstraat 21 is een woonhuis van 250 m² in de wijk Heerlerbaan-West. De buurt telt 795 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.202 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dr. Clemens Meulemanstraat 21?

Dr. Clemens Meulemanstraat 21 is een woonhuis in Heerlerbaan-West, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Dr. Clemens Meulemanstraat 21 vergeleken met de buurt?

Dr. Clemens Meulemanstraat 21 heeft 250 m² woonoppervlakte en 850 m³ inhoud. Het perceel is 440 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Heerlerbaan-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €412.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dr. Clemens Meulemanstraat 21 en wat betekent dat?

Dr. Clemens Meulemanstraat 21 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Dr. Clemens Meulemanstraat 21?

Dr. Clemens Meulemanstraat 21 heeft 7 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Heerlerbaan-West?

De wijk Heerlerbaan-West in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 1.670 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €412.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heerlerbaan-West?

Vanuit Dr. Clemens Meulemanstraat 21 in Heerlerbaan-West bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 1.5 km.