Hoekwoning Benzenraderweg 70 Heerlen

Benzenraderweg 70, 6417 ST Heerlen

213 m² Bouwjaar 1930 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Benzenraderweg 70 is een hoekwoning in Heerlen, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 213 m², een perceel van 292 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €188.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Hoekwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
213 m²
Perceeloppervlakte
292 m²
Inhoud
597 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €500.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Benzenraderweg 70

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Benzenraderweg 70

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
152.7 kWh/m²
Primaire fossiele energie
182.67 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.7%
CO₂-emissie
32.1 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (184.0 m²)
Tuin type
Achtertuin
Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Heerlen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Heerlen

1220 Inwoners
760 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
767 Woningvoorraad
€188.000 Gem. woningwaarde Aarveld
36% Koopwoningen
5.432 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Benzenraderweg 70

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Benzenraderweg 70

Wat is de geschatte woningwaarde van Benzenraderweg 70?

De prijsindicatie voor Benzenraderweg 70 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Aarveld is €188.000. Dat komt neer op circa €883 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Benzenraderweg 70 zich tot de wijk Aarveld?

Benzenraderweg 70 is een hoekwoning van 213 m² in de wijk Aarveld. De buurt telt 767 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.432 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Benzenraderweg 70?

Benzenraderweg 70 is een hoekwoning in Aarveld, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Benzenraderweg 70 vergeleken met de buurt?

Benzenraderweg 70 heeft 213 m² woonoppervlakte en 597 m³ inhoud. Het perceel is 292 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Aarveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €188.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Benzenraderweg 70 en wat betekent dat?

Benzenraderweg 70 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-09-05. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.1 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Benzenraderweg 70?

Benzenraderweg 70 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 184 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Aarveld?

De wijk Aarveld in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 1.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €188.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aarveld?

Vanuit Benzenraderweg 70 in Aarveld bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Aarveld?

Zorg en onderwijs in de buurt van Benzenraderweg 70: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Aarveld?

Recreatie nabij Aarveld: restaurant (0.4 km), cafe (0.4 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Benzenraderweg 70?

De prijsindicatie ligt rond €180.000 tot €230.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Aarveld is €188.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Benzenraderweg 70?

Een woningrapport voor Benzenraderweg 70 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Aarveld. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1930, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen