Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1927
- Woonoppervlakte
- 207 m²
- Perceeloppervlakte
- 755 m²
- Inhoud
- 942 m³
- Kamers
- 11
- Slaapkamers
- 4
Zandweg 117 is een woonhuis in Heerlen, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 207 m², een perceel van 755 m² en 11 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €412.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zandweg 117
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
3.9 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
0.4 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
2.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Heerlerbaan-West is €412.000. Dat komt neer op circa €1.990 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZandweg 117 is een woonhuis van 207 m² in de wijk Heerlerbaan-West. De buurt telt 795 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.202 inwoners per km².
Zandweg 117 is een woonhuis in Heerlerbaan-West, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Zandweg 117 heeft 207 m² woonoppervlakte en 942 m³ inhoud. Het perceel is 755 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Heerlerbaan-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €412.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Zandweg 117 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-07-13. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33 kg/jaar.
Zandweg 117 heeft 11 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Heerlerbaan-West in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 1.670 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €412.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Zandweg 117 in Heerlerbaan-West bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zandweg 117: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.9 km.