Eengezinswoning, tussenwoning Vredestraat 15 Heerlen

Vredestraat 15, 6418 AJ Heerlen

100 m² Bouwjaar 1973 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Vredestraat 15 is een eengezinswoning, tussenwoning in Heerlen, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m², een perceel van 122 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €259.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
100 m²
Perceeloppervlakte
122 m²
Inhoud
350 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€210.000 tot €260.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Vredestraat 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vredestraat 15

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
109.32 kWh/m²
Primaire fossiele energie
175.6 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
8.1%
CO₂-emissie
31.57 kg/m²

Tuin
Ja (52.0 m²)

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Heerlen

1780 Inwoners
855 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
864 Woningvoorraad
€259.000 Gem. woningwaarde Giezenveld
56% Koopwoningen
3.200 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vredestraat 15

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Vredestraat 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Vredestraat 15?

De prijsindicatie voor Vredestraat 15 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in Giezenveld is €259.000. Dat komt neer op circa €2.590 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vredestraat 15 zich tot de wijk Giezenveld?

Vredestraat 15 is een eengezinswoning, tussenwoning van 100 m² in de wijk Giezenveld. De buurt telt 864 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.200 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vredestraat 15?

Vredestraat 15 is een eengezinswoning, tussenwoning in Giezenveld, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Vredestraat 15 vergeleken met de buurt?

Vredestraat 15 heeft 100 m² woonoppervlakte en 350 m³ inhoud. Het perceel is 122 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Giezenveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €259.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vredestraat 15 en wat betekent dat?

Vredestraat 15 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-06-23. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.57 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vredestraat 15?

Vredestraat 15 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 52 m².

Hoe is de woningmarkt in Giezenveld?

De wijk Giezenveld in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 1.780 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €259.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Giezenveld?

Vanuit Vredestraat 15 in Giezenveld bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 2.1 km.