Eengezinswoning, vrijstaande woning Welterlaan 33 Heerlen

Welterlaan 33, 6417 CG Heerlen

124 m² Bouwjaar 1959 6 kamers 4 slaapkamers Label E

Welterlaan 33 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Heerlen, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m², een perceel van 840 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €188.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1959
Woonoppervlakte
124 m²
Perceeloppervlakte
840 m²
Inhoud
695 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€545.000 tot €645.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Welterlaan 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Welterlaan 33

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
217.12 kWh/m²
Primaire fossiele energie
308.6 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.3%
CO₂-emissie
55.56 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Heerlen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Heerlen

1220 Inwoners
760 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
767 Woningvoorraad
€188.000 Gem. woningwaarde Aarveld
36% Koopwoningen
5.432 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Welterlaan 33

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Welterlaan 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Welterlaan 33?

De prijsindicatie voor Welterlaan 33 ligt rond €545.000 tot €645.000. De gemiddelde woningwaarde in Aarveld is €188.000. Dat komt neer op circa €1.516 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Welterlaan 33 zich tot de wijk Aarveld?

Welterlaan 33 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 124 m² in de wijk Aarveld. De buurt telt 767 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.432 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Welterlaan 33?

Welterlaan 33 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Aarveld, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Welterlaan 33 vergeleken met de buurt?

Welterlaan 33 heeft 124 m² woonoppervlakte en 695 m³ inhoud. Het perceel is 840 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Aarveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €188.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Welterlaan 33 en wat betekent dat?

Welterlaan 33 heeft energielabel E. Geldig tot 2033-06-26. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 55.56 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Welterlaan 33?

Welterlaan 33 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Aarveld?

De wijk Aarveld in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 1.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €188.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aarveld?

Vanuit Welterlaan 33 in Aarveld bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 0.8 km.