Eengezinswoning, halfvrijstaande woning Ovidiusstraat 109 Heerlen

Ovidiusstraat 109, 6417 VT Heerlen

139 m² Bouwjaar 1970 5 kamers 5 slaapkamers Label D

Ovidiusstraat 109 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Heerlen, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m², een perceel van 159 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €188.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
139 m²
Perceeloppervlakte
159 m²
Inhoud
473 m³
Kamers
5
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€340.000 tot €390.000
Laatst bekende transactie
Periode 2015 tot 2019
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Ovidiusstraat 109

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ovidiusstraat 109

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Heerlen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Heerlen

1220 Inwoners
760 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
767 Woningvoorraad
€188.000 Gem. woningwaarde Aarveld
36% Koopwoningen
5.432 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ovidiusstraat 109

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Ovidiusstraat 109

Wat is de geschatte woningwaarde van Ovidiusstraat 109?

De prijsindicatie voor Ovidiusstraat 109 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Aarveld is €188.000. Dat komt neer op circa €1.353 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ovidiusstraat 109 zich tot de wijk Aarveld?

Ovidiusstraat 109 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning van 139 m² in de wijk Aarveld. De buurt telt 767 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.432 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ovidiusstraat 109?

Ovidiusstraat 109 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Aarveld, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Ovidiusstraat 109 vergeleken met de buurt?

Ovidiusstraat 109 heeft 139 m² woonoppervlakte en 473 m³ inhoud. Het perceel is 159 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Aarveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €188.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ovidiusstraat 109 en wat betekent dat?

Ovidiusstraat 109 heeft energielabel D. Geldig tot 2026-11-24. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ovidiusstraat 109?

Ovidiusstraat 109 heeft 5 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Aarveld?

De wijk Aarveld in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 1.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €188.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aarveld?

Vanuit Ovidiusstraat 109 in Aarveld bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 0.8 km.