Tussenwoning Venkel 9 Heerhugowaard

Venkel 9, 1705 RR Heerhugowaard

146 m² Bouwjaar 2020 5 kamers 4 slaapkamers Label A+++

Venkel 9 is een tussenwoning in Heerhugowaard, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m², een perceel van 141 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €508.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
146 m²
Perceeloppervlakte
141 m²
Inhoud
517 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€510.000 tot €610.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Venkel 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Venkel 9

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
63.34 kWh/m²
Primaire fossiele energie
19.16 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
75.9%
CO₂-emissie
4.49 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Aardwarmte, gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (48.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

2.6 km
Horeca

Café

3.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Heerhugowaard

1370 Inwoners
440 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
425 Woningvoorraad
€508.000 Gem. woningwaarde Huygenhoek Zuid
95% Koopwoningen
3.646 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Venkel 9

Vergelijkbare woningen in Heerhugowaard

Veelgestelde vragen over Venkel 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Venkel 9?

De prijsindicatie voor Venkel 9 ligt rond €510.000 tot €610.000. De gemiddelde woningwaarde in Huygenhoek Zuid is €508.000. Dat komt neer op circa €3.479 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Venkel 9 zich tot de wijk Huygenhoek Zuid?

Venkel 9 is een tussenwoning van 146 m² in de wijk Huygenhoek Zuid. De buurt telt 425 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.646 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Venkel 9?

Venkel 9 is een tussenwoning in Huygenhoek Zuid, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Venkel 9 vergeleken met de buurt?

Venkel 9 heeft 146 m² woonoppervlakte en 517 m³ inhoud. Het perceel is 141 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Huygenhoek Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €508.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Venkel 9 en wat betekent dat?

Venkel 9 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2036-01-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 4.49 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Venkel 9?

Venkel 9 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 48 m².

Hoe is de woningmarkt in Huygenhoek Zuid?

De wijk Huygenhoek Zuid in Heerhugowaard (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €508.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Huygenhoek Zuid?

Vanuit Venkel 9 in Huygenhoek Zuid bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 1.5 km.