Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1954
- Woonoppervlakte
- 264 m²
- Perceeloppervlakte
- 425 m²
Luttik Cie 12 is een woonhuis in Heemskerk, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 264 m² en een perceel van 425 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €603.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Luttik Cie 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
4.3 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
2.8 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
4.7 kmRestaurant
1.2 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
4.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Heemskerkerduin is €603.000. Dat komt neer op circa €2.284 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLuttik Cie 12 is een woonhuis van 264 m² in de wijk Heemskerkerduin. De buurt telt 344 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 292 inwoners per km².
Luttik Cie 12 is een woonhuis in Heemskerkerduin, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Luttik Cie 12 heeft 264 m² woonoppervlakte. Het perceel is 425 m². In Heemskerkerduin ligt de gemiddelde woningwaarde op €603.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Luttik Cie 12 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-03-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 7.68 kg/jaar.
De wijk Heemskerkerduin in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 870 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €603.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Luttik Cie 12 in Heemskerkerduin bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Luttik Cie 12: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2.8 km.