Vrijstaande woning Rijksstraatweg 89 Heemskerk

Rijksstraatweg 89, 1969 LC Heemskerk

209 m² Bouwjaar 2021 4 kamers 3 slaapkamers Label A+

Rijksstraatweg 89 is een vrijstaande woning in Heemskerk, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 209 m², een perceel van 973 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €551.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
209 m²
Perceeloppervlakte
973 m²
Inhoud
704 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€1.305.000 tot €1.555.000
Laatst bekende transactie
Periode 2014 tot 2017
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan drukke weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Rijksstraatweg 89

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijksstraatweg 89

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
91.82 kWh/m²
Primaire fossiele energie
93.4 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
38.4%
CO₂-emissie
14.72 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Heemskerk

345 Inwoners
145 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
146 Woningvoorraad
€551.000 Gem. woningwaarde De Houtwegen
71% Koopwoningen
984 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rijksstraatweg 89

Vergelijkbare woningen in Heemskerk

Veelgestelde vragen over Rijksstraatweg 89

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijksstraatweg 89?

De prijsindicatie voor Rijksstraatweg 89 ligt rond €1.305.000 tot €1.555.000. De gemiddelde woningwaarde in De Houtwegen is €551.000. Dat komt neer op circa €2.636 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijksstraatweg 89 zich tot de wijk De Houtwegen?

Rijksstraatweg 89 is een vrijstaande woning van 209 m² in de wijk De Houtwegen. De buurt telt 146 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 984 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijksstraatweg 89?

Rijksstraatweg 89 is een vrijstaande woning in De Houtwegen, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Rijksstraatweg 89 vergeleken met de buurt?

Rijksstraatweg 89 heeft 209 m² woonoppervlakte en 704 m³ inhoud. Het perceel is 973 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 52 m² per kamer. In De Houtwegen ligt de gemiddelde woningwaarde op €551.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijksstraatweg 89 en wat betekent dat?

Rijksstraatweg 89 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-04-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 14.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rijksstraatweg 89?

Rijksstraatweg 89 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in De Houtwegen?

De wijk De Houtwegen in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €551.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Houtwegen?

Vanuit Rijksstraatweg 89 in De Houtwegen bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1 km.