Streetview Voorweg 55 Heemskerk

Voorweg 55, 1969 ME Heemskerk

253 m² Bouwjaar 2020 Label A

Voorweg 55 is een woonhuis in Heemskerk, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 253 m² en een perceel van 830 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €603.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
253 m²
Perceeloppervlakte
830 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Voorweg 55

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Voorweg 55

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heemskerk

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Heemskerk

870 Inwoners
330 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
344 Woningvoorraad
€603.000 Gem. woningwaarde Heemskerkerduin
88% Koopwoningen
292 Inwoners per km²

Locatie van Voorweg 55

Vergelijkbare woningen in Heemskerk

Veelgestelde vragen over Voorweg 55

Wat is de geschatte woningwaarde van Voorweg 55?

De gemiddelde woningwaarde in Heemskerkerduin is €603.000. Dat komt neer op circa €2.383 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Voorweg 55 zich tot de wijk Heemskerkerduin?

Voorweg 55 is een woonhuis van 253 m² in de wijk Heemskerkerduin. De buurt telt 344 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 292 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Voorweg 55?

Voorweg 55 is een woonhuis in Heemskerkerduin, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Voorweg 55 vergeleken met de buurt?

Voorweg 55 heeft 253 m² woonoppervlakte. Het perceel is 830 m². In Heemskerkerduin ligt de gemiddelde woningwaarde op €603.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Voorweg 55 en wat betekent dat?

Voorweg 55 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-03-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Heemskerkerduin?

De wijk Heemskerkerduin in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 870 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €603.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heemskerkerduin?

Vanuit Voorweg 55 in Heemskerkerduin bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Heemskerkerduin?

Zorg en onderwijs in de buurt van Voorweg 55: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2.8 km.