Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1925
- Woonoppervlakte
- 241 m²
- Perceeloppervlakte
- 2835 m²
- Inhoud
- 850 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 6
Voorweg 46 is een woonhuis in Heemskerk, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 241 m², een perceel van 2835 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €603.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Voorweg 46
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
4.3 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
2.8 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
4.7 kmRestaurant
1.2 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
4.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Heemskerkerduin is €603.000. Dat komt neer op circa €2.502 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVoorweg 46 is een woonhuis van 241 m² in de wijk Heemskerkerduin. De buurt telt 344 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 292 inwoners per km².
Voorweg 46 is een woonhuis in Heemskerkerduin, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Voorweg 46 heeft 241 m² woonoppervlakte en 850 m³ inhoud. Het perceel is 2835 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Heemskerkerduin ligt de gemiddelde woningwaarde op €603.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Voorweg 46 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-05-10. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.62 kg/jaar.
Voorweg 46 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Heemskerkerduin in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 870 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €603.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Voorweg 46 in Heemskerkerduin bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Voorweg 46: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2.8 km.