Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2018
- Woonoppervlakte
- 191 m²
- Perceeloppervlakte
- 466 m²
- Inhoud
- 698 m³
- Kamers
- 7
Beyaertlaan 1 is een woonhuis in Heemskerk, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 191 m², een perceel van 466 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €829.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Beyaertlaan 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
5.1 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
5.5 kmDe prijsindicatie voor Beyaertlaan 1 ligt rond €500.000 tot €600.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud Haarlem is €829.000. Dat komt neer op circa €4.340 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBeyaertlaan 1 is een woonhuis van 191 m² in de wijk Oud Haarlem. De buurt telt 70 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 275 inwoners per km².
Beyaertlaan 1 is een woonhuis in Oud Haarlem, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Beyaertlaan 1 heeft 191 m² woonoppervlakte en 698 m³ inhoud. Het perceel is 466 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Oud Haarlem ligt de gemiddelde woningwaarde op €829.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Beyaertlaan 1 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-12-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Beyaertlaan 1 heeft 7 kamers.
De wijk Oud Haarlem in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 225 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €829.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.
Vanuit Beyaertlaan 1 in Oud Haarlem bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Beyaertlaan 1: ziekenhuis op 5.1 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.8 km.