Hoekwoning Hertogenven 40 Heemskerk

Hertogenven 40, 1963 RE Heemskerk

131 m² Bouwjaar 1972 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Hertogenven 40 is een hoekwoning in Heemskerk, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 131 m², een perceel van 243 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €376.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
131 m²
Perceeloppervlakte
243 m²
Inhoud
463 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €515.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan park, beschutte ligging, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Hertogenven 40

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hertogenven 40

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (90.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Heemskerk

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Heemskerk

1580 Inwoners
770 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
772 Woningvoorraad
€376.000 Gem. woningwaarde De Die
65% Koopwoningen
4.361 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hertogenven 40

Vergelijkbare woningen in Heemskerk

Veelgestelde vragen over Hertogenven 40

Wat is de geschatte woningwaarde van Hertogenven 40?

De prijsindicatie voor Hertogenven 40 ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in De Die is €376.000. Dat komt neer op circa €2.870 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hertogenven 40 zich tot de wijk De Die?

Hertogenven 40 is een hoekwoning van 131 m² in de wijk De Die. De buurt telt 772 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.361 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hertogenven 40?

Hertogenven 40 is een hoekwoning in De Die, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hertogenven 40 vergeleken met de buurt?

Hertogenven 40 heeft 131 m² woonoppervlakte en 463 m³ inhoud. Het perceel is 243 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In De Die ligt de gemiddelde woningwaarde op €376.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hertogenven 40 en wat betekent dat?

Hertogenven 40 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-31. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hertogenven 40?

Hertogenven 40 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 90 m².

Hoe is de woningmarkt in De Die?

De wijk De Die in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €376.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Die?

Vanuit Hertogenven 40 in De Die bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 1.9 km.