Streetview Kreeftstraat 25 Hazerswoude-Rijndijk

Kreeftstraat 25, 2394 NA Hazerswoude-Rijndijk

108 m² Bouwjaar 1982

Kreeftstraat 25 is een woonhuis in Hazerswoude-Rijndijk, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m² en een perceel van 132 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €408.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
108 m²
Perceeloppervlakte
132 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Kreeftstraat 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hazerswoude-Rijndijk

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.5 km

Buurtinformatie in Hazerswoude-Rijndijk

1480 Inwoners
625 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
622 Woningvoorraad
€408.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk
74% Koopwoningen
482 Inwoners per km²

Locatie van Kreeftstraat 25

Vergelijkbare woningen in Hazerswoude-Rijndijk

Veelgestelde vragen over Kreeftstraat 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Kreeftstraat 25?

De prijsindicatie voor Kreeftstraat 25 ligt rond €180.000 tot €230.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk is €408.000. Dat komt neer op circa €3.778 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kreeftstraat 25 zich tot de wijk Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk?

Kreeftstraat 25 is een woonhuis van 108 m² in de wijk Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk. De buurt telt 622 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 482 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kreeftstraat 25?

Kreeftstraat 25 is een woonhuis in Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kreeftstraat 25 vergeleken met de buurt?

Kreeftstraat 25 heeft 108 m² woonoppervlakte. Het perceel is 132 m². In Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €408.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk?

De wijk Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk in Hazerswoude-Rijndijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €408.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk?

Vanuit Kreeftstraat 25 in Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kreeftstraat 25: ziekenhuis op 6.1 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 4.4 km.