Tussenwoning Melkweglaan 130 Hazerswoude-Rijndijk

Melkweglaan 130, 2394 NE Hazerswoude-Rijndijk

84 m² Bouwjaar 1982 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Melkweglaan 130 is een tussenwoning in Hazerswoude-Rijndijk, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 84 m², een perceel van 104 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €408.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
84 m²
Perceeloppervlakte
104 m²
Inhoud
325 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€375.000 tot €425.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Melkweglaan 130

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Melkweglaan 130

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
116.76 kWh/m²
Primaire fossiele energie
217.96 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.65 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hazerswoude-Rijndijk

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.5 km

Buurtinformatie in Hazerswoude-Rijndijk

1480 Inwoners
625 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
622 Woningvoorraad
€408.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk
74% Koopwoningen
482 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Melkweglaan 130

Provincie
Zuid-Holland
Gemeente
Alphen aan den Rijn
Buurt
Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk
Postcode
2394 NE

Vergelijkbare woningen in Hazerswoude-Rijndijk

Veelgestelde vragen over Melkweglaan 130

Wat is de geschatte woningwaarde van Melkweglaan 130?

De prijsindicatie voor Melkweglaan 130 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk is €408.000. Dat komt neer op circa €4.857 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Melkweglaan 130 zich tot de wijk Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk?

Melkweglaan 130 is een tussenwoning van 84 m² in de wijk Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk. De buurt telt 622 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 482 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Melkweglaan 130?

Melkweglaan 130 is een tussenwoning in Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Melkweglaan 130 vergeleken met de buurt?

Melkweglaan 130 heeft 84 m² woonoppervlakte en 325 m³ inhoud. Het perceel is 104 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €408.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Melkweglaan 130 en wat betekent dat?

Melkweglaan 130 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-09-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.65 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Melkweglaan 130?

Melkweglaan 130 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk?

De wijk Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk in Hazerswoude-Rijndijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €408.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Hazerswoude-Rijndijk?