Landhuis, vrijstaande woning Kromme Elleboog 25 Haren Gn

Kromme Elleboog 25, 9751 RB Haren Gn

206 m² Bouwjaar 1999 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Kromme Elleboog 25 is een landhuis, vrijstaande woning in Haren Gn, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 206 m², een perceel van 519 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €355.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
206 m²
Perceeloppervlakte
519 m²
Inhoud
801 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€915.000 tot €1.015.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kromme Elleboog 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kromme Elleboog 25

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
117.97 kWh/m²
Primaire fossiele energie
157.49 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
18.3%
CO₂-emissie
29.25 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (102.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Haren Gn

1160 Inwoners
655 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
682 Woningvoorraad
€355.000 Gem. woningwaarde Haren-Centrum
61% Koopwoningen
4.028 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kromme Elleboog 25

Vergelijkbare woningen in Haren Gn

Veelgestelde vragen over Kromme Elleboog 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Kromme Elleboog 25?

De prijsindicatie voor Kromme Elleboog 25 ligt rond €915.000 tot €1.015.000. De gemiddelde woningwaarde in Haren-Centrum is €355.000. Dat komt neer op circa €1.723 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kromme Elleboog 25 zich tot de wijk Haren-Centrum?

Kromme Elleboog 25 is een landhuis, vrijstaande woning van 206 m² in de wijk Haren-Centrum. De buurt telt 682 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.028 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kromme Elleboog 25?

Kromme Elleboog 25 is een landhuis, vrijstaande woning in Haren-Centrum, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kromme Elleboog 25 vergeleken met de buurt?

Kromme Elleboog 25 heeft 206 m² woonoppervlakte en 801 m³ inhoud. Het perceel is 519 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Haren-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €355.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kromme Elleboog 25 en wat betekent dat?

Kromme Elleboog 25 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.25 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kromme Elleboog 25?

Kromme Elleboog 25 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 102 m².

Hoe is de woningmarkt in Haren-Centrum?

De wijk Haren-Centrum in Haren Gn (Groningen) kenmerkt zich door 1.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €355.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Haren-Centrum?

Vanuit Kromme Elleboog 25 in Haren-Centrum bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.1 km.