Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1992
- Woonoppervlakte
- 228 m²
- Perceeloppervlakte
- 649 m²
- Inhoud
- 737 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 6
Maartenbroersweg 82 is een woonhuis in Hansweert, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 228 m², een perceel van 649 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €217.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Maartenbroersweg 82
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.2 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
5.8 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
5.9 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
10.2 kmRestaurant
6.3 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.3 kmBioscoop
12.6 kmDe prijsindicatie voor Maartenbroersweg 82 ligt rond €280.000 tot €330.000. De gemiddelde woningwaarde in Hansweert - Tramper is €217.000. Dat komt neer op circa €952 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMaartenbroersweg 82 is een woonhuis van 228 m² in de wijk Hansweert - Tramper. De buurt telt 487 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.246 inwoners per km².
Maartenbroersweg 82 is een woonhuis in Hansweert - Tramper, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Maartenbroersweg 82 heeft 228 m² woonoppervlakte en 737 m³ inhoud. Het perceel is 649 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Hansweert - Tramper ligt de gemiddelde woningwaarde op €217.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Maartenbroersweg 82 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-06-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Maartenbroersweg 82 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Hansweert - Tramper in Hansweert (Zeeland) kenmerkt zich door 1.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €217.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Maartenbroersweg 82 in Hansweert - Tramper bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5.8 km, snelwegoprit op 2.9 km.