Streetview Oliemolenplaats 2 Haarlem

Oliemolenplaats 2, 2034 KM Haarlem

171 m² Bouwjaar 2007 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Oliemolenplaats 2 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m², een perceel van 160 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €686.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
171 m²
Perceeloppervlakte
160 m²
Inhoud
776 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Oliemolenplaats 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oliemolenplaats 2

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Haarlem

390 Inwoners
155 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
160 Woningvoorraad
€686.000 Gem. woningwaarde Schoolenaer
87% Koopwoningen
2.702 Inwoners per km²

Locatie van Oliemolenplaats 2

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Oliemolenplaats 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Oliemolenplaats 2?

De prijsindicatie voor Oliemolenplaats 2 ligt rond €460.000 tot €560.000. De gemiddelde woningwaarde in Schoolenaer is €686.000. Dat komt neer op circa €4.012 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oliemolenplaats 2 zich tot de wijk Schoolenaer?

Oliemolenplaats 2 is een woonhuis van 171 m² in de wijk Schoolenaer. De buurt telt 160 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.702 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oliemolenplaats 2?

Oliemolenplaats 2 is een woonhuis in Schoolenaer, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Oliemolenplaats 2 vergeleken met de buurt?

Oliemolenplaats 2 heeft 171 m² woonoppervlakte en 776 m³ inhoud. Het perceel is 160 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 57 m² per kamer. In Schoolenaer ligt de gemiddelde woningwaarde op €686.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oliemolenplaats 2 en wat betekent dat?

Oliemolenplaats 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-11-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oliemolenplaats 2?

Oliemolenplaats 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Schoolenaer?

De wijk Schoolenaer in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 390 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €686.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schoolenaer?

Vanuit Oliemolenplaats 2 in Schoolenaer bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 2.1 km.