Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2006
- Woonoppervlakte
- 212 m²
- Inhoud
- 695 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
De Swarrelsstraat 12 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 212 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €686.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor De Swarrelsstraat 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
1.7 kmRestaurant
1.2 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
2.4 kmDe prijsindicatie voor De Swarrelsstraat 12 ligt rond €580.000 tot €680.000. De gemiddelde woningwaarde in Schoolenaer is €686.000. Dat komt neer op circa €3.236 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDe Swarrelsstraat 12 is een woonhuis van 212 m² in de wijk Schoolenaer. De buurt telt 160 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.702 inwoners per km².
De Swarrelsstraat 12 is een woonhuis in Schoolenaer, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
De Swarrelsstraat 12 heeft 212 m² woonoppervlakte en 695 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 53 m² per kamer. In Schoolenaer ligt de gemiddelde woningwaarde op €686.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De Swarrelsstraat 12 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-03-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De Swarrelsstraat 12 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Schoolenaer in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 390 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €686.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit De Swarrelsstraat 12 in Schoolenaer bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van De Swarrelsstraat 12: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 0.6 km.