Eengezinswoning, tussenwoning De Swarrelsstraat 10 Haarlem

De Swarrelsstraat 10, 2034 KD Haarlem

218 m² Bouwjaar 2006 6 kamers 4 slaapkamers Label A++

De Swarrelsstraat 10 is een eengezinswoning, tussenwoning in Haarlem, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 218 m², een perceel van 238 m² en 6 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €686.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
218 m²
Perceeloppervlakte
238 m²
Inhoud
810 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€890.000 tot €990.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en overig
Ligging
Aan park, aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor De Swarrelsstraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Swarrelsstraat 10

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
108.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
51.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
67.9%
CO₂-emissie
12.03 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Houtkachel, gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (70.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Parkeertype
Op afgesloten terrein, op eigen terrein, openbaar parkeren en parkeergarage
Op eigen terrein
Ja
Garage
Parkeerplaats

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Haarlem

390 Inwoners
155 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
160 Woningvoorraad
€686.000 Gem. woningwaarde Schoolenaer
87% Koopwoningen
2.702 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Swarrelsstraat 10

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over De Swarrelsstraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van De Swarrelsstraat 10?

De prijsindicatie voor De Swarrelsstraat 10 ligt rond €890.000 tot €990.000. De gemiddelde woningwaarde in Schoolenaer is €686.000. Dat komt neer op circa €3.147 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Swarrelsstraat 10 zich tot de wijk Schoolenaer?

De Swarrelsstraat 10 is een eengezinswoning, tussenwoning van 218 m² in de wijk Schoolenaer. De buurt telt 160 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.702 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Swarrelsstraat 10?

De Swarrelsstraat 10 is een eengezinswoning, tussenwoning in Schoolenaer, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is De Swarrelsstraat 10 vergeleken met de buurt?

De Swarrelsstraat 10 heeft 218 m² woonoppervlakte en 810 m³ inhoud. Het perceel is 238 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Schoolenaer ligt de gemiddelde woningwaarde op €686.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Swarrelsstraat 10 en wat betekent dat?

De Swarrelsstraat 10 heeft energielabel A++. Geldig tot 2034-10-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Swarrelsstraat 10?

De Swarrelsstraat 10 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 70 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Schoolenaer?

De wijk Schoolenaer in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 390 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €686.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schoolenaer?

Vanuit De Swarrelsstraat 10 in Schoolenaer bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 2.1 km.