Streetview Jan Sluijterslaan 104 Haarlem

Jan Sluijterslaan 104, 2033 TP Haarlem

152 m² Bouwjaar 2017 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Jan Sluijterslaan 104 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m², een perceel van 156 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €404.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
152 m²
Perceeloppervlakte
156 m²
Inhoud
514 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Jan Sluijterslaan 104

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan Sluijterslaan 104

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.63
CO₂-emissie
2196.51 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Haarlem

2010 Inwoners
905 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
898 Woningvoorraad
€404.000 Gem. woningwaarde Kunstschildersbuurt
31% Koopwoningen
8.426 Inwoners per km²

Locatie van Jan Sluijterslaan 104

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Jan Sluijterslaan 104

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan Sluijterslaan 104?

De gemiddelde woningwaarde in Kunstschildersbuurt is €404.000. Dat komt neer op circa €2.658 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan Sluijterslaan 104 zich tot de wijk Kunstschildersbuurt?

Jan Sluijterslaan 104 is een woonhuis van 152 m² in de wijk Kunstschildersbuurt. De buurt telt 898 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.426 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan Sluijterslaan 104?

Jan Sluijterslaan 104 is een woonhuis in Kunstschildersbuurt, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Jan Sluijterslaan 104 vergeleken met de buurt?

Jan Sluijterslaan 104 heeft 152 m² woonoppervlakte en 514 m³ inhoud. Het perceel is 156 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Kunstschildersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €404.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan Sluijterslaan 104 en wat betekent dat?

Jan Sluijterslaan 104 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-08-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2196.51 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan Sluijterslaan 104?

Jan Sluijterslaan 104 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kunstschildersbuurt?

De wijk Kunstschildersbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €404.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kunstschildersbuurt?

Vanuit Jan Sluijterslaan 104 in Kunstschildersbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.2 km.