Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Mozartstraat 10 Haarlem

Mozartstraat 10, 2035 PK Haarlem

181 m² Bouwjaar 2018 6 kamers 5 slaapkamers Label A+++

Mozartstraat 10 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Haarlem, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 181 m², een perceel van 233 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €580.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
181 m²
Perceeloppervlakte
233 m²
Inhoud
748 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.150.000 tot €1.400.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Mozartstraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mozartstraat 10

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
85.83 kWh/m²
Primaire fossiele energie
24.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
81.2%
CO₂-emissie
4.76 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gashaard, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (100.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Haarlem

645 Inwoners
255 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
238 Woningvoorraad
€580.000 Gem. woningwaarde Boerhaavevaart
81% Koopwoningen
2.016 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Mozartstraat 10

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Mozartstraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Mozartstraat 10?

De prijsindicatie voor Mozartstraat 10 ligt rond €1.150.000 tot €1.400.000. De gemiddelde woningwaarde in Boerhaavevaart is €580.000. Dat komt neer op circa €3.204 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mozartstraat 10 zich tot de wijk Boerhaavevaart?

Mozartstraat 10 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 181 m² in de wijk Boerhaavevaart. De buurt telt 238 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.016 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mozartstraat 10?

Mozartstraat 10 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Boerhaavevaart, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Mozartstraat 10 vergeleken met de buurt?

Mozartstraat 10 heeft 181 m² woonoppervlakte en 748 m³ inhoud. Het perceel is 233 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Boerhaavevaart ligt de gemiddelde woningwaarde op €580.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mozartstraat 10 en wat betekent dat?

Mozartstraat 10 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-07-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 4.76 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mozartstraat 10?

Mozartstraat 10 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 100 m².

Hoe is de woningmarkt in Boerhaavevaart?

De wijk Boerhaavevaart in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €580.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boerhaavevaart?

Vanuit Mozartstraat 10 in Boerhaavevaart bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 0.9 km.