Streetview Dorreboomstraat 23 Haarlem

Dorreboomstraat 23, 2033 EL Haarlem

62 m² Bouwjaar 1924 Label A

Dorreboomstraat 23 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 62 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €406.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1924
Woonoppervlakte
62 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Dorreboomstraat 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dorreboomstraat 23

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.97
CO₂-emissie
2014.36 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Haarlem

2170 Inwoners
1160 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1175 Woningvoorraad
€406.000 Gem. woningwaarde Kruistochtbuurt
40% Koopwoningen
11.112 Inwoners per km²

Locatie van Dorreboomstraat 23

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Dorreboomstraat 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Dorreboomstraat 23?

De gemiddelde woningwaarde in Kruistochtbuurt is €406.000. Dat komt neer op circa €6.548 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dorreboomstraat 23 zich tot de wijk Kruistochtbuurt?

Dorreboomstraat 23 is een woonhuis van 62 m² in de wijk Kruistochtbuurt. De buurt telt 1.175 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.112 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dorreboomstraat 23?

Dorreboomstraat 23 is een woonhuis in Kruistochtbuurt, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Dorreboomstraat 23 vergeleken met de buurt?

Dorreboomstraat 23 heeft 62 m² woonoppervlakte. In Kruistochtbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €406.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dorreboomstraat 23 en wat betekent dat?

Dorreboomstraat 23 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-05-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2014.36 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kruistochtbuurt?

De wijk Kruistochtbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €406.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kruistochtbuurt?

Vanuit Dorreboomstraat 23 in Kruistochtbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kruistochtbuurt?