Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2003
- Woonoppervlakte
- 307 m²
- Perceeloppervlakte
- 122 m²
Tingietersweg 42 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 307 m² en een perceel van 122 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €352.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Tingietersweg 42
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.5 kmSupermarkt
1.7 kmHuisarts
1.9 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
1.3 kmMiddelbare school
2.7 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
4.1 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
3.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Waarderpolder is €352.000. Dat komt neer op circa €1.147 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTingietersweg 42 is een woonhuis van 307 m² in de wijk Waarderpolder. De buurt telt 74 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 108 inwoners per km².
Tingietersweg 42 is een woonhuis in Waarderpolder, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Tingietersweg 42 heeft 307 m² woonoppervlakte. Het perceel is 122 m². In Waarderpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €352.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Tingietersweg 42 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-01-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.49 kg/jaar.
De wijk Waarderpolder in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €352.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Tingietersweg 42 in Waarderpolder bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Tingietersweg 42: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 2.7 km.