Herenhuis, hoekwoning Frans Halsplein 10 Haarlem

Frans Halsplein 10, 2021 DL Haarlem

364 m² Bouwjaar 1880 10 kamers 8 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Frans Halsplein 10 is een herenhuis, hoekwoning in Haarlem, gebouwd in 1880. De woning heeft een woonoppervlakte van 364 m², een perceel van 200 m² en 10 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €474.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1880
Woonoppervlakte
364 m²
Perceeloppervlakte
200 m²
Inhoud
1491 m³
Kamers
10
Slaapkamers
8
Indicatie vraagprijs
€1.745.000 tot €1.995.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Mansarde dak
Ligging
Aan drukke weg, aan rustige weg, in centrum, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Frans Halsplein 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Frans Halsplein 10

Energielabel

Energieklasse
NIET BESCHIKBAAR
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en voorzetramen

Tuin
Ja (87.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin
Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Op afgesloten terrein en op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja
Garage
Vrijstaande houten garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Haarlem

1985 Inwoners
1095 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
974 Woningvoorraad
€474.000 Gem. woningwaarde Frans Halsbuurt
53% Koopwoningen
16.513 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Frans Halsplein 10

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Frans Halsplein 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Frans Halsplein 10?

De prijsindicatie voor Frans Halsplein 10 ligt rond €1.745.000 tot €1.995.000. De gemiddelde woningwaarde in Frans Halsbuurt is €474.000. Dat komt neer op circa €1.302 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Frans Halsplein 10 zich tot de wijk Frans Halsbuurt?

Frans Halsplein 10 is een herenhuis, hoekwoning van 364 m² in de wijk Frans Halsbuurt. De buurt telt 974 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.513 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Frans Halsplein 10?

Frans Halsplein 10 is een herenhuis, hoekwoning in Frans Halsbuurt, gebouwd in 1880 (146 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Frans Halsplein 10 vergeleken met de buurt?

Frans Halsplein 10 heeft 364 m² woonoppervlakte en 1491 m³ inhoud. Het perceel is 200 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Frans Halsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €474.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Frans Halsplein 10 en wat betekent dat?

Frans Halsplein 10 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Frans Halsplein 10?

Frans Halsplein 10 heeft 10 kamers waarvan 8 slaapkamers. De tuin is 87 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Frans Halsbuurt?

De wijk Frans Halsbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.985 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €474.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Frans Halsbuurt?

Vanuit Frans Halsplein 10 in Frans Halsbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.2 km.