Streetview Rijklof van Goensplein 1 Haarlem

Rijklof van Goensplein 1, 2024 AM Haarlem

170 m² Bouwjaar 1950 Label C

Rijklof van Goensplein 1 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m² en een perceel van 240 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €587.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
170 m²
Perceeloppervlakte
240 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Rijklof van Goensplein 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijklof van Goensplein 1

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
166.38 kWh/m²
Primaire fossiele energie
218.43 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
8.7%
CO₂-emissie
39.78 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Haarlem

1180 Inwoners
520 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
534 Woningvoorraad
€587.000 Gem. woningwaarde De Krim
84% Koopwoningen
2.870 Inwoners per km²

Locatie van Rijklof van Goensplein 1

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Rijklof van Goensplein 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijklof van Goensplein 1?

De gemiddelde woningwaarde in De Krim is €587.000. Dat komt neer op circa €3.453 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijklof van Goensplein 1 zich tot de wijk De Krim?

Rijklof van Goensplein 1 is een woonhuis van 170 m² in de wijk De Krim. De buurt telt 534 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.870 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijklof van Goensplein 1?

Rijklof van Goensplein 1 is een woonhuis in De Krim, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Rijklof van Goensplein 1 vergeleken met de buurt?

Rijklof van Goensplein 1 heeft 170 m² woonoppervlakte. Het perceel is 240 m². In De Krim ligt de gemiddelde woningwaarde op €587.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijklof van Goensplein 1 en wat betekent dat?

Rijklof van Goensplein 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-09-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.78 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in De Krim?

De wijk De Krim in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €587.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Krim?

Vanuit Rijklof van Goensplein 1 in De Krim bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 0.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Krim?

Zorg en onderwijs in de buurt van Rijklof van Goensplein 1: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.5 km.