Eengezinswoning, tussenwoning Cornelis van der Lijnlaan 28 Haarlem

Cornelis van der Lijnlaan 28, 2024 BB Haarlem

130 m² Bouwjaar 1951 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Cornelis van der Lijnlaan 28 is een eengezinswoning, tussenwoning in Haarlem, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 204 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €587.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1951
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
204 m²
Inhoud
204 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€695.000 tot €795.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Cornelis van der Lijnlaan 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Cornelis van der Lijnlaan 28

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
147.45 kWh/m²
Primaire fossiele energie
217.65 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.32 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (99.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Haarlem

1180 Inwoners
520 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
534 Woningvoorraad
€587.000 Gem. woningwaarde De Krim
84% Koopwoningen
2.870 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Cornelis van der Lijnlaan 28

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Cornelis van der Lijnlaan 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Cornelis van der Lijnlaan 28?

De prijsindicatie voor Cornelis van der Lijnlaan 28 ligt rond €695.000 tot €795.000. De gemiddelde woningwaarde in De Krim is €587.000. Dat komt neer op circa €4.515 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cornelis van der Lijnlaan 28 zich tot de wijk De Krim?

Cornelis van der Lijnlaan 28 is een eengezinswoning, tussenwoning van 130 m² in de wijk De Krim. De buurt telt 534 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.870 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Cornelis van der Lijnlaan 28?

Cornelis van der Lijnlaan 28 is een eengezinswoning, tussenwoning in De Krim, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Cornelis van der Lijnlaan 28 vergeleken met de buurt?

Cornelis van der Lijnlaan 28 heeft 130 m² woonoppervlakte en 204 m³ inhoud. Het perceel is 204 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In De Krim ligt de gemiddelde woningwaarde op €587.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Cornelis van der Lijnlaan 28 en wat betekent dat?

Cornelis van der Lijnlaan 28 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-09-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.32 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Cornelis van der Lijnlaan 28?

Cornelis van der Lijnlaan 28 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 99 m².

Hoe is de woningmarkt in De Krim?

De wijk De Krim in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €587.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Krim?