Streetview Pijnboomstraat 39 Haarlem

Pijnboomstraat 39, 2023 VN Haarlem

144 m² Bouwjaar 1938 Label C

Pijnboomstraat 39 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m² en een perceel van 355 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €596.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
144 m²
Perceeloppervlakte
355 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Pijnboomstraat 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pijnboomstraat 39

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Haarlem

1185 Inwoners
455 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
443 Woningvoorraad
€596.000 Gem. woningwaarde Kweektuinbuurt
88% Koopwoningen
5.280 Inwoners per km²

Locatie van Pijnboomstraat 39

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Pijnboomstraat 39

Wat is de geschatte woningwaarde van Pijnboomstraat 39?

De gemiddelde woningwaarde in Kweektuinbuurt is €596.000. Dat komt neer op circa €4.139 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pijnboomstraat 39 zich tot de wijk Kweektuinbuurt?

Pijnboomstraat 39 is een woonhuis van 144 m² in de wijk Kweektuinbuurt. De buurt telt 443 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.280 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pijnboomstraat 39?

Pijnboomstraat 39 is een woonhuis in Kweektuinbuurt, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Pijnboomstraat 39 vergeleken met de buurt?

Pijnboomstraat 39 heeft 144 m² woonoppervlakte. Het perceel is 355 m². In Kweektuinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €596.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pijnboomstraat 39 en wat betekent dat?

Pijnboomstraat 39 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de woningmarkt in Kweektuinbuurt?

De wijk Kweektuinbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €596.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kweektuinbuurt?

Vanuit Pijnboomstraat 39 in Kweektuinbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kweektuinbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Pijnboomstraat 39: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1 km.