Herenhuis, vrijstaande woning Rijksstraatweg 132 Haarlem

Rijksstraatweg 132, 2022 DE Haarlem

136 m² Bouwjaar 1916 7 kamers 5 slaapkamers Label A++

Rijksstraatweg 132 is een herenhuis, vrijstaande woning in Haarlem, gebouwd in 1916. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m², een perceel van 177 m² en 7 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €442.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1916
Woonoppervlakte
136 m²
Perceeloppervlakte
177 m²
Inhoud
527 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€860.000 tot €960.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en metaal
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Rijksstraatweg 132

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijksstraatweg 132

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
123.06 kWh/m²
Primaire fossiele energie
66.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
66.1%
CO₂-emissie
14.04 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Certificeringen
Bouwkundige Keuring

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (83.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Haarlem

2030 Inwoners
880 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
848 Woningvoorraad
€442.000 Gem. woningwaarde Medanbuurt
78% Koopwoningen
14.881 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rijksstraatweg 132

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Rijksstraatweg 132

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijksstraatweg 132?

De prijsindicatie voor Rijksstraatweg 132 ligt rond €860.000 tot €960.000. De gemiddelde woningwaarde in Medanbuurt is €442.000. Dat komt neer op circa €3.250 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijksstraatweg 132 zich tot de wijk Medanbuurt?

Rijksstraatweg 132 is een herenhuis, vrijstaande woning van 136 m² in de wijk Medanbuurt. De buurt telt 848 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.881 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijksstraatweg 132?

Rijksstraatweg 132 is een herenhuis, vrijstaande woning in Medanbuurt, gebouwd in 1916 (110 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rijksstraatweg 132 vergeleken met de buurt?

Rijksstraatweg 132 heeft 136 m² woonoppervlakte en 527 m³ inhoud. Het perceel is 177 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Medanbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €442.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijksstraatweg 132 en wat betekent dat?

Rijksstraatweg 132 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-02-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 14.04 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rijksstraatweg 132?

Rijksstraatweg 132 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 83 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Medanbuurt?

De wijk Medanbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €442.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Medanbuurt?