Streetview Soendastraat 40 RD Haarlem

Soendastraat 40 RD, 2022 XX Haarlem

83 m² Bouwjaar 1910 Label F

Soendastraat 40 RD is een appartement in Haarlem, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €498.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
83 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Soendastraat 40 RD

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Soendastraat 40 RD

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Haarlem

2395 Inwoners
1030 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1001 Woningvoorraad
€498.000 Gem. woningwaarde Soendabuurt
85% Koopwoningen
13.030 Inwoners per km²

Locatie van Soendastraat 40 RD

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Soendastraat 40 RD

Wat is de geschatte woningwaarde van Soendastraat 40 RD?

De gemiddelde woningwaarde in Soendabuurt is €498.000. Dat komt neer op circa €6.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Soendastraat 40 RD zich tot de wijk Soendabuurt?

Soendastraat 40 RD is een appartement van 83 m² in de wijk Soendabuurt. De buurt telt 1.001 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.030 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Soendastraat 40 RD?

Soendastraat 40 RD is een appartement in Soendabuurt, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Soendastraat 40 RD vergeleken met de buurt?

Soendastraat 40 RD heeft 83 m² woonoppervlakte. In Soendabuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €498.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Soendastraat 40 RD en wat betekent dat?

Soendastraat 40 RD heeft energielabel F. Geldig tot 2030-12-29. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Soendabuurt?

De wijk Soendabuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €498.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Soendabuurt?

Vanuit Soendastraat 40 RD in Soendabuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Soendabuurt?