Eindwoning Celebesstraat 32 Haarlem

Celebesstraat 32, 2022 XJ Haarlem

77 m² Bouwjaar 1911 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Celebesstraat 32 is een eindwoning in Haarlem, gebouwd in 1911. De woning heeft een woonoppervlakte van 77 m², een perceel van 82 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €498.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1911
Woonoppervlakte
77 m²
Perceeloppervlakte
82 m²
Inhoud
282 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€440.000 tot €490.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Celebesstraat 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Celebesstraat 32

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
266 kWh/m²
Primaire fossiele energie
354.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
64.99 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (16.0 m²)

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Haarlem

2395 Inwoners
1030 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1001 Woningvoorraad
€498.000 Gem. woningwaarde Soendabuurt
85% Koopwoningen
13.030 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Celebesstraat 32

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Celebesstraat 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Celebesstraat 32?

De prijsindicatie voor Celebesstraat 32 ligt rond €440.000 tot €490.000. De gemiddelde woningwaarde in Soendabuurt is €498.000. Dat komt neer op circa €6.468 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Celebesstraat 32 zich tot de wijk Soendabuurt?

Celebesstraat 32 is een eindwoning van 77 m² in de wijk Soendabuurt. De buurt telt 1.001 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.030 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Celebesstraat 32?

Celebesstraat 32 is een eindwoning in Soendabuurt, gebouwd in 1911 (115 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Celebesstraat 32 vergeleken met de buurt?

Celebesstraat 32 heeft 77 m² woonoppervlakte en 282 m³ inhoud. Het perceel is 82 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Soendabuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €498.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Celebesstraat 32 en wat betekent dat?

Celebesstraat 32 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-10-15. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 64.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Celebesstraat 32?

Celebesstraat 32 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 16 m².

Hoe is de woningmarkt in Soendabuurt?

De wijk Soendabuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €498.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Soendabuurt?

Vanuit Celebesstraat 32 in Soendabuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.6 km.