Bovenwoning Rijksstraatweg 64 RD Haarlem

Rijksstraatweg 64 RD, 2022 DB Haarlem

75 m² Bouwjaar 1923 3 kamers 2 slaapkamers Label A+

Rijksstraatweg 64 RD is een bovenwoning in Haarlem, gebouwd in 1923. De woning heeft een woonoppervlakte van 75 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €456.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1923
Woonoppervlakte
75 m²
Inhoud
265 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Laatst bekende transactie
Periode 2018 tot 2022
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Rijksstraatweg 64 RD

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijksstraatweg 64 RD

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
118.38 kWh/m²
Primaire fossiele energie
98.46 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
47.7%
CO₂-emissie
20.78 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en volledig geïsoleerd

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Haarlem

1885 Inwoners
845 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
830 Woningvoorraad
€456.000 Gem. woningwaarde Weltevredenbuurt
52% Koopwoningen
12.979 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rijksstraatweg 64 RD

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Rijksstraatweg 64 RD

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijksstraatweg 64 RD?

De prijsindicatie voor Rijksstraatweg 64 RD ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Weltevredenbuurt is €456.000. Dat komt neer op circa €6.080 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijksstraatweg 64 RD zich tot de wijk Weltevredenbuurt?

Rijksstraatweg 64 RD is een bovenwoning van 75 m² in de wijk Weltevredenbuurt. De buurt telt 830 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.979 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijksstraatweg 64 RD?

Rijksstraatweg 64 RD is een bovenwoning in Weltevredenbuurt, gebouwd in 1923 (103 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rijksstraatweg 64 RD vergeleken met de buurt?

Rijksstraatweg 64 RD heeft 75 m² woonoppervlakte en 265 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Weltevredenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €456.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijksstraatweg 64 RD en wat betekent dat?

Rijksstraatweg 64 RD heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-04-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.78 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rijksstraatweg 64 RD?

Rijksstraatweg 64 RD heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Weltevredenbuurt?

De wijk Weltevredenbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.885 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €456.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Weltevredenbuurt?

Vanuit Rijksstraatweg 64 RD in Weltevredenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.4 km.