Benedenwoning Ceramstraat 13 A Haarlem

Ceramstraat 13 A, 2022 BK Haarlem

42 m² Bouwjaar 1927 3 kamers 1 slaapkamers Label F

Ceramstraat 13 A is een benedenwoning in Haarlem, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 42 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €498.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
42 m²
Inhoud
266 m³
Kamers
3
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€270.000 tot €320.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Ceramstraat 13 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ceramstraat 13 A

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
221.52 kWh/m²
Primaire fossiele energie
343.84 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
63.25 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Haarlem

2395 Inwoners
1030 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1001 Woningvoorraad
€498.000 Gem. woningwaarde Soendabuurt
85% Koopwoningen
13.030 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ceramstraat 13 A

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Ceramstraat 13 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Ceramstraat 13 A?

De prijsindicatie voor Ceramstraat 13 A ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Soendabuurt is €498.000. Dat komt neer op circa €11.857 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ceramstraat 13 A zich tot de wijk Soendabuurt?

Ceramstraat 13 A is een benedenwoning van 42 m² in de wijk Soendabuurt. De buurt telt 1.001 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.030 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ceramstraat 13 A?

Ceramstraat 13 A is een benedenwoning in Soendabuurt, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Ceramstraat 13 A vergeleken met de buurt?

Ceramstraat 13 A heeft 42 m² woonoppervlakte en 266 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 14 m² per kamer. In Soendabuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €498.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ceramstraat 13 A en wat betekent dat?

Ceramstraat 13 A heeft energielabel F. Geldig tot 2031-03-16. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 63.25 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ceramstraat 13 A?

Ceramstraat 13 A heeft 3 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Soendabuurt?

De wijk Soendabuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €498.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Soendabuurt?

Vanuit Ceramstraat 13 A in Soendabuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.6 km.