Woningdetails
- Type
- Eindwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 201 m²
- Perceeloppervlakte
- 105 m²
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 4
- Ligging
- on_quiet_road, in_residential_district
Generaal De Wetstraat 2 A is een eindwoning in Haarlem, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 201 m², een perceel van 105 m² en 8 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €411.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Generaal De Wetstraat 2 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
3.9 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
1.9 kmLET OP! OOK EVT. VOOR ONTWIKKELAARS, AANNEMERS, BELEGGERS ETC.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Nelson Mandelabuurt is €411.000. Dat komt neer op circa €2.045 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGeneraal De Wetstraat 2 A is een eindwoning van 201 m² in de wijk Nelson Mandelabuurt. De buurt telt 466 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.355 inwoners per km².
Generaal De Wetstraat 2 A is een eindwoning in Nelson Mandelabuurt, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Generaal De Wetstraat 2 A heeft 201 m² woonoppervlakte. Het perceel is 105 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Nelson Mandelabuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €411.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Generaal De Wetstraat 2 A heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-03-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.88 kg/jaar.
Generaal De Wetstraat 2 A heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Nelson Mandelabuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 965 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €411.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Generaal De Wetstraat 2 A in Nelson Mandelabuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.5 km.