Bovenwoning Kleverlaan 3 D Haarlem

Kleverlaan 3 D, 2023 JC Haarlem

23 m² Bouwjaar 1985 1 kamers Label D

Kleverlaan 3 D is een bovenwoning in Haarlem, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 23 m² en 1 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €596.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
23 m²
Inhoud
80 m³
Kamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€170.000 tot €195.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Kleverlaan 3 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kleverlaan 3 D

Parkeertype
Betaald parkeren, parkeergarage en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Haarlem

1185 Inwoners
455 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
443 Woningvoorraad
€596.000 Gem. woningwaarde Kweektuinbuurt
88% Koopwoningen
5.280 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kleverlaan 3 D

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Kleverlaan 3 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Kleverlaan 3 D?

De prijsindicatie voor Kleverlaan 3 D ligt rond €170.000 tot €195.000. De gemiddelde woningwaarde in Kweektuinbuurt is €596.000. Dat komt neer op circa €25.913 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kleverlaan 3 D zich tot de wijk Kweektuinbuurt?

Kleverlaan 3 D is een bovenwoning van 23 m² in de wijk Kweektuinbuurt. De buurt telt 443 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.280 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kleverlaan 3 D?

Kleverlaan 3 D is een bovenwoning in Kweektuinbuurt, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kleverlaan 3 D vergeleken met de buurt?

Kleverlaan 3 D heeft 23 m² woonoppervlakte en 80 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Kweektuinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €596.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kleverlaan 3 D en wat betekent dat?

Kleverlaan 3 D heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Kleverlaan 3 D?

Kleverlaan 3 D heeft 1 kamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kweektuinbuurt?

De wijk Kweektuinbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €596.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kweektuinbuurt?

Vanuit Kleverlaan 3 D in Kweektuinbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kweektuinbuurt?