Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1958
- Woonoppervlakte
- 143 m²
- Perceeloppervlakte
- 191 m²
Duinroosplantsoen 17 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m² en een perceel van 191 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €792.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Duinroosplantsoen 17
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
4.1 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
2.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oosterduin is €792.000. Dat komt neer op circa €5.538 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDuinroosplantsoen 17 is een woonhuis van 143 m² in de wijk Oosterduin. De buurt telt 389 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.469 inwoners per km².
Duinroosplantsoen 17 is een woonhuis in Oosterduin, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Duinroosplantsoen 17 heeft 143 m² woonoppervlakte. Het perceel is 191 m². In Oosterduin ligt de gemiddelde woningwaarde op €792.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Duinroosplantsoen 17 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-12-07. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Oosterduin in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €792.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Duinroosplantsoen 17 in Oosterduin bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 0.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Duinroosplantsoen 17: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.3 km.
Recreatie nabij Oosterduin: restaurant (0.7 km), cafe (1.6 km).