Tussenwoning Munterslaan 7 Haarlem

Munterslaan 7, 2015 KA Haarlem

135 m² Bouwjaar 1961 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Munterslaan 7 is een tussenwoning in Haarlem, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m², een perceel van 155 m² en 5 kamers. Het energielabel is B.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Tussenwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
135 m²
Perceeloppervlakte
155 m²
Inhoud
437 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2020
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Munterslaan 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Munterslaan 7

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot
Verwarming
Pelletkachel en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gemeubileerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (70.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Oosterduin

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,8 km
Dagelijks

Supermarkt

1,1 km
Gezondheid

Huisarts

0,4 km
Vervoer

Treinstation

1,9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1,3 km
Gezondheid

Apotheek

1,2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4,1 km
Horeca

Restaurant

0,7 km
Horeca

Café

1,6 km
Cultuur

Bibliotheek

2,7 km
Cultuur

Bioscoop

2,5 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Oosterduin

Munterslaan 7 ligt in de buurt Oosterduin in Haarlem. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.015 inwoners en 389 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 94% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 844.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,1 km tot een supermarkt, 0,8 km tot een basisschool en 0,4 km tot een huisarts.

1015 Inwoners
390 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
389 Woningvoorraad
€844.000 Gem. WOZ-waarde Oosterduin
94% Koopwoningen
4.586 Inwoners per km²

Locatie van Munterslaan 7

Officiële bekendmakingen rond Munterslaan 7

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· omgevingsvergunning · 15 meter

Gemeente Haarlem, verlengen beslistermijn omgevingsvergunning, Munterslaan 3 2015KA Haarlem, 0392-2025-0118180, het plaatsen van een dakkapel op het voordakvlak van de woning, verzonden 02-10-2025

Bekijk officiële bekendmaking →

· omgevingsvergunning · 15 meter

Gemeente Haarlem, ingekomen aanvraag omgevingsvergunning, Munterslaan 3 2015KA Haarlem, 0392-2025-0118180, het vervangen van de bestaande dakkapel, ontvangen op 01-08-2025

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Haarlem. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Munterslaan 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Munterslaan 7?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Oosterduin €844.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Munterslaan 7 zich tot de CBS-buurt Oosterduin?

Munterslaan 7 is een tussenwoning van 135 m² in de CBS-buurt Oosterduin. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 389 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 4.586 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Munterslaan 7?

Munterslaan 7 is een tussenwoning in Oosterduin, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Munterslaan 7 vergeleken met de buurt?

Munterslaan 7 heeft 135 m² woonoppervlakte en 437 m³ inhoud. Het perceel is 155 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Oosterduin €844.000.

Wat is het energielabel van Munterslaan 7 en wat betekent dat?

Munterslaan 7 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-08-23. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0.00 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Munterslaan 7?

Munterslaan 7 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 70 m².

Hoe is de woningmarkt in Oosterduin?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Oosterduin in Haarlem (Noord-Holland) 1.015 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €844.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Oosterduin?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Oosterduin in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,1 km tot een supermarkt, 0,8 km tot een basisschool, 0,4 km tot een huisarts, 1,9 km tot een treinstation, 0,5 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Oosterduin?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Oosterduin in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 4,1 km tot een ziekenhuis, 1,2 km tot een apotheek, 0,4 km tot een kinderdagverblijf, 1,3 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Oosterduin?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Oosterduin in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een restaurant, 1,6 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van Munterslaan 7?

Munterslaan 7 is verkocht in de periode 2017 tot 2020. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Oosterduin €844.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Munterslaan 7?

Een woningrapport voor Munterslaan 7 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Oosterduin. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1961, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Haarlem presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars