Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1928
- Woonoppervlakte
- 187 m²
- Perceeloppervlakte
- 365 m²
- Inhoud
- 821 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
Julianalaan 287 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 187 m², een perceel van 365 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €518.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Julianalaan 287
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
4.1 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
1.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bloemenbuurt is €518.000. Dat komt neer op circa €2.770 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJulianalaan 287 is een woonhuis van 187 m² in de wijk Bloemenbuurt. De buurt telt 714 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.754 inwoners per km².
Julianalaan 287 is een woonhuis in Bloemenbuurt, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Julianalaan 287 heeft 187 m² woonoppervlakte en 821 m³ inhoud. Het perceel is 365 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Bloemenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €518.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Julianalaan 287 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-07-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.82 kg/jaar.
Julianalaan 287 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Bloemenbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €518.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Julianalaan 287 in Bloemenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Julianalaan 287: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.8 km.