Streetview Zwanenburgplantsoen 17 Haarlem

Zwanenburgplantsoen 17, 2012 GS Haarlem

111 m² Bouwjaar 1988

Zwanenburgplantsoen 17 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m² en een perceel van 138 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €757.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
111 m²
Perceeloppervlakte
138 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Zwanenburgplantsoen 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Haarlem

2940 Inwoners
1395 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1342 Woningvoorraad
€757.000 Gem. woningwaarde Koninginnebuurt
70% Koopwoningen
9.318 Inwoners per km²

Locatie van Zwanenburgplantsoen 17

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Zwanenburgplantsoen 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Zwanenburgplantsoen 17?

De prijsindicatie voor Zwanenburgplantsoen 17 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Koninginnebuurt is €757.000. Dat komt neer op circa €6.820 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zwanenburgplantsoen 17 zich tot de wijk Koninginnebuurt?

Zwanenburgplantsoen 17 is een woonhuis van 111 m² in de wijk Koninginnebuurt. De buurt telt 1.342 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.318 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zwanenburgplantsoen 17?

Zwanenburgplantsoen 17 is een woonhuis in Koninginnebuurt, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Zwanenburgplantsoen 17 vergeleken met de buurt?

Zwanenburgplantsoen 17 heeft 111 m² woonoppervlakte. Het perceel is 138 m². In Koninginnebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €757.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Koninginnebuurt?

De wijk Koninginnebuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.940 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €757.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koninginnebuurt?

Vanuit Zwanenburgplantsoen 17 in Koninginnebuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Koninginnebuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Zwanenburgplantsoen 17: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Koninginnebuurt?

Recreatie nabij Koninginnebuurt: restaurant (0.3 km), cafe (0.4 km).