Woningdetails
- Type
- Geschakelde woning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1890
- Woonoppervlakte
- 68 m²
- Perceeloppervlakte
- 110 m²
- Inhoud
- 217 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
- Ligging
- by_water, unobstructed_view
Lange Herenvest 40 A is een geschakelde woning in Haarlem, gebouwd in 1890. De woning heeft een woonoppervlakte van 68 m², een perceel van 110 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €467.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lange Herenvest 40 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.6 kmINTRODUCTIE Gelegen in de charmante en historische Burgwalbuurt van Haarlem biedt deze karakteristieke eengezinswoning een zeldzame kans om een ruim…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Burgwal is €467.000. Dat komt neer op circa €6.868 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLange Herenvest 40 A is een geschakelde woning van 68 m² in de wijk Burgwal. De buurt telt 1.442 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.303 inwoners per km².
Lange Herenvest 40 A is een geschakelde woning in Burgwal, gebouwd in 1890 (136 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Lange Herenvest 40 A heeft 68 m² woonoppervlakte en 217 m³ inhoud. Het perceel is 110 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 14 m² per kamer. In Burgwal ligt de gemiddelde woningwaarde op €467.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Lange Herenvest 40 A heeft energielabel E. Geldig tot 2029-04-17. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 4840.86 kg/jaar.
Lange Herenvest 40 A heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Burgwal in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €467.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Lange Herenvest 40 A in Burgwal bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2 km.