Streetview Hoendiep 211 Groningen

Hoendiep 211, 9745 ED Groningen

223 m² Bouwjaar 1915 Label E

Hoendiep 211 is een appartement in Groningen, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 223 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €252.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1915
Woonoppervlakte
223 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Hoendiep 211

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoendiep 211

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
236.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
303.17 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
6.2%
CO₂-emissie
55.36 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Groningen

1765 Inwoners
880 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
848 Woningvoorraad
€252.000 Gem. woningwaarde Hoogkerk Dorp
45% Koopwoningen
1.352 Inwoners per km²

Locatie van Hoendiep 211

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Hoendiep 211

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoendiep 211?

De gemiddelde woningwaarde in Hoogkerk Dorp is €252.000. Dat komt neer op circa €1.130 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoendiep 211 zich tot de wijk Hoogkerk Dorp?

Hoendiep 211 is een appartement van 223 m² in de wijk Hoogkerk Dorp. De buurt telt 848 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.352 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoendiep 211?

Hoendiep 211 is een appartement in Hoogkerk Dorp, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hoendiep 211 vergeleken met de buurt?

Hoendiep 211 heeft 223 m² woonoppervlakte. In Hoogkerk Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €252.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoendiep 211 en wat betekent dat?

Hoendiep 211 heeft energielabel E. Geldig tot 2036-01-22. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 55.36 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Hoogkerk Dorp?

De wijk Hoogkerk Dorp in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 1.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €252.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoogkerk Dorp?

Vanuit Hoendiep 211 in Hoogkerk Dorp bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hoogkerk Dorp?

Zorg en onderwijs in de buurt van Hoendiep 211: ziekenhuis op 6.4 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2.9 km.