Streetview Radiumstraat 12 Groningen

Radiumstraat 12, 9743 SP Groningen

150 m² Bouwjaar 2004 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Radiumstraat 12 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m², een perceel van 444 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €238.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
150 m²
Perceeloppervlakte
444 m²
Inhoud
450 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Radiumstraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Radiumstraat 12

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Groningen

4835 Inwoners
2435 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2323 Woningvoorraad
€238.000 Gem. woningwaarde Vinkhuizen-Zuid
23% Koopwoningen
4.732 Inwoners per km²

Locatie van Radiumstraat 12

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Radiumstraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Radiumstraat 12?

De prijsindicatie voor Radiumstraat 12 ligt rond €280.000 tot €330.000. De gemiddelde woningwaarde in Vinkhuizen-Zuid is €238.000. Dat komt neer op circa €1.587 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Radiumstraat 12 zich tot de wijk Vinkhuizen-Zuid?

Radiumstraat 12 is een woonhuis van 150 m² in de wijk Vinkhuizen-Zuid. De buurt telt 2.323 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.732 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Radiumstraat 12?

Radiumstraat 12 is een woonhuis in Vinkhuizen-Zuid, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Radiumstraat 12 vergeleken met de buurt?

Radiumstraat 12 heeft 150 m² woonoppervlakte en 450 m³ inhoud. Het perceel is 444 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Vinkhuizen-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €238.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Radiumstraat 12 en wat betekent dat?

Radiumstraat 12 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-11-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Radiumstraat 12?

Radiumstraat 12 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Vinkhuizen-Zuid?

De wijk Vinkhuizen-Zuid in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 4.835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €238.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vinkhuizen-Zuid?

Vanuit Radiumstraat 12 in Vinkhuizen-Zuid bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 0.6 km.