2-onder-1-kapwoning Het Roege Bos 30 Groningen

Het Roege Bos 30, 9745 DZ Groningen

137 m² Bouwjaar 1999 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Het Roege Bos 30 is een 2-onder-1-kapwoning in Groningen, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m², een perceel van 255 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €371.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
255 m²
Inhoud
459 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€440.000 tot €540.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, aan rustige weg, beschutte ligging, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Het Roege Bos 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Het Roege Bos 30

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
95.13 kWh/m²
Primaire fossiele energie
157.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.19 kg/m²

Tuin
Ja (90.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Groningen

2480 Inwoners
1040 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1018 Woningvoorraad
€371.000 Gem. woningwaarde De Held
88% Koopwoningen
2.751 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Het Roege Bos 30

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Het Roege Bos 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Het Roege Bos 30?

De prijsindicatie voor Het Roege Bos 30 ligt rond €440.000 tot €540.000. De gemiddelde woningwaarde in De Held is €371.000. Dat komt neer op circa €2.708 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Het Roege Bos 30 zich tot de wijk De Held?

Het Roege Bos 30 is een 2-onder-1-kapwoning van 137 m² in de wijk De Held. De buurt telt 1.018 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.751 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Het Roege Bos 30?

Het Roege Bos 30 is een 2-onder-1-kapwoning in De Held, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Het Roege Bos 30 vergeleken met de buurt?

Het Roege Bos 30 heeft 137 m² woonoppervlakte en 459 m³ inhoud. Het perceel is 255 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In De Held ligt de gemiddelde woningwaarde op €371.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Het Roege Bos 30 en wat betekent dat?

Het Roege Bos 30 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-08-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.19 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Het Roege Bos 30?

Het Roege Bos 30 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 90 m².

Hoe is de woningmarkt in De Held?

De wijk De Held in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 2.480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €371.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Held?

Vanuit Het Roege Bos 30 in De Held bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.4 km.