Streetview Siersteenlaan 5 Groningen

Siersteenlaan 5, 9743 EH Groningen

199 m² Bouwjaar 2002 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Siersteenlaan 5 is een appartement in Groningen, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 199 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €230.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
199 m²
Inhoud
694 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Siersteenlaan 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Siersteenlaan 5

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Groningen

5945 Inwoners
3540 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2808 Woningvoorraad
€230.000 Gem. woningwaarde Vinkhuizen-Noord
23% Koopwoningen
6.883 Inwoners per km²

Locatie van Siersteenlaan 5

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Siersteenlaan 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Siersteenlaan 5?

De gemiddelde woningwaarde in Vinkhuizen-Noord is €230.000. Dat komt neer op circa €1.156 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Siersteenlaan 5 zich tot de wijk Vinkhuizen-Noord?

Siersteenlaan 5 is een appartement van 199 m² in de wijk Vinkhuizen-Noord. De buurt telt 2.808 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.883 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Siersteenlaan 5?

Siersteenlaan 5 is een appartement in Vinkhuizen-Noord, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Siersteenlaan 5 vergeleken met de buurt?

Siersteenlaan 5 heeft 199 m² woonoppervlakte en 694 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Vinkhuizen-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €230.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Siersteenlaan 5 en wat betekent dat?

Siersteenlaan 5 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Siersteenlaan 5?

Siersteenlaan 5 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Vinkhuizen-Noord?

De wijk Vinkhuizen-Noord in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 5.945 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €230.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vinkhuizen-Noord?

Vanuit Siersteenlaan 5 in Vinkhuizen-Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.6 km.