Eengezinswoning, tussenwoning Kochstraat 41 Groningen

Kochstraat 41, 9728 KB Groningen

150 m² Bouwjaar 2010 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Kochstraat 41 is een eengezinswoning, tussenwoning in Groningen, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m², een perceel van 164 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €244.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
150 m²
Perceeloppervlakte
164 m²
Inhoud
523 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€530.000 tot €630.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Kochstraat 41

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kochstraat 41

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (72.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Groningen

4450 Inwoners
2800 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2820 Woningvoorraad
€244.000 Gem. woningwaarde Corpus den Hoorn
29% Koopwoningen
4.075 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kochstraat 41

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Kochstraat 41

Wat is de geschatte woningwaarde van Kochstraat 41?

De prijsindicatie voor Kochstraat 41 ligt rond €530.000 tot €630.000. De gemiddelde woningwaarde in Corpus den Hoorn is €244.000. Dat komt neer op circa €1.627 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kochstraat 41 zich tot de wijk Corpus den Hoorn?

Kochstraat 41 is een eengezinswoning, tussenwoning van 150 m² in de wijk Corpus den Hoorn. De buurt telt 2.820 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.075 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kochstraat 41?

Kochstraat 41 is een eengezinswoning, tussenwoning in Corpus den Hoorn, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kochstraat 41 vergeleken met de buurt?

Kochstraat 41 heeft 150 m² woonoppervlakte en 523 m³ inhoud. Het perceel is 164 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Corpus den Hoorn ligt de gemiddelde woningwaarde op €244.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kochstraat 41 en wat betekent dat?

Kochstraat 41 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-10-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kochstraat 41?

Kochstraat 41 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 72 m².

Hoe is de woningmarkt in Corpus den Hoorn?

De wijk Corpus den Hoorn in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 4.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €244.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Corpus den Hoorn?

Vanuit Kochstraat 41 in Corpus den Hoorn bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.1 km.