Eengezinswoning, tussenwoning Kochstraat 63 4 Groningen

Kochstraat 63 4, 9728 KD Groningen

159 m² Bouwjaar 2007 7 kamers 6 slaapkamers Label A++++

Kochstraat 63 4 is een eengezinswoning, tussenwoning in Groningen, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m², een perceel van 156 m² en 7 kamers. Het energielabel is A++++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €244.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
159 m²
Perceeloppervlakte
156 m²
Inhoud
604 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Kochstraat 63 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kochstraat 63 4

Energielabel

Energieklasse
A++++
Energiebehoefte
64.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-22.62 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
122.4%
Geldig tot
Verwarming
Gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
HR-glas en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (72.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Groningen

4450 Inwoners
2800 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2820 Woningvoorraad
€244.000 Gem. woningwaarde Corpus den Hoorn
29% Koopwoningen
4.075 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kochstraat 63 4

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Kochstraat 63 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Kochstraat 63 4?

De gemiddelde woningwaarde in Corpus den Hoorn is €244.000. Dat komt neer op circa €1.535 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kochstraat 63 4 zich tot de wijk Corpus den Hoorn?

Kochstraat 63 4 is een eengezinswoning, tussenwoning van 159 m² in de wijk Corpus den Hoorn. De buurt telt 2.820 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.075 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kochstraat 63 4?

Kochstraat 63 4 is een eengezinswoning, tussenwoning in Corpus den Hoorn, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kochstraat 63 4 vergeleken met de buurt?

Kochstraat 63 4 heeft 159 m² woonoppervlakte en 604 m³ inhoud. Het perceel is 156 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Corpus den Hoorn ligt de gemiddelde woningwaarde op €244.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kochstraat 63 4 en wat betekent dat?

Kochstraat 63 4 heeft energielabel A++++. Geldig tot 2034-06-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -5.3 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kochstraat 63 4?

Kochstraat 63 4 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 72 m².

Hoe is de woningmarkt in Corpus den Hoorn?

De wijk Corpus den Hoorn in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 4.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €244.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Corpus den Hoorn?

Vanuit Kochstraat 63 4 in Corpus den Hoorn bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.1 km.