Streetview Ooster Badstraat 16 Groningen

Ooster Badstraat 16, 9726 CL Groningen

98 m² Bouwjaar 1982 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Ooster Badstraat 16 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m², een perceel van 40 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €239.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
98 m²
Perceeloppervlakte
40 m²
Inhoud
375 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Ooster Badstraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ooster Badstraat 16

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.65
CO₂-emissie
4498.18 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Groningen

875 Inwoners
695 Huishoudens
1.3 Gem. huishoudensgrootte
564 Woningvoorraad
€239.000 Gem. woningwaarde Badstratenbuurt
20% Koopwoningen
14.606 Inwoners per km²

Locatie van Ooster Badstraat 16

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Ooster Badstraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Ooster Badstraat 16?

De prijsindicatie voor Ooster Badstraat 16 ligt rond €215.000 tot €265.000. De gemiddelde woningwaarde in Badstratenbuurt is €239.000. Dat komt neer op circa €2.439 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ooster Badstraat 16 zich tot de wijk Badstratenbuurt?

Ooster Badstraat 16 is een woonhuis van 98 m² in de wijk Badstratenbuurt. De buurt telt 564 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.606 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ooster Badstraat 16?

Ooster Badstraat 16 is een woonhuis in Badstratenbuurt, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Ooster Badstraat 16 vergeleken met de buurt?

Ooster Badstraat 16 heeft 98 m² woonoppervlakte en 375 m³ inhoud. Het perceel is 40 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Badstratenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €239.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ooster Badstraat 16 en wat betekent dat?

Ooster Badstraat 16 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-07-25. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 4498.18 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ooster Badstraat 16?

Ooster Badstraat 16 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Badstratenbuurt?

De wijk Badstratenbuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 875 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €239.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Badstratenbuurt?

Vanuit Ooster Badstraat 16 in Badstratenbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.