Streetview Noorderstationsstraat 57 Groningen

Noorderstationsstraat 57, 9716 AR Groningen

275 m² Bouwjaar 1902

Noorderstationsstraat 57 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1902. De woning heeft een woonoppervlakte van 275 m² en een perceel van 235 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €221.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1902
Woonoppervlakte
275 m²
Perceeloppervlakte
235 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Noorderstationsstraat 57

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Groningen

4105 Inwoners
2720 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2599 Woningvoorraad
€221.000 Gem. woningwaarde De Hoogte
8% Koopwoningen
7.433 Inwoners per km²

Locatie van Noorderstationsstraat 57

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Noorderstationsstraat 57

Wat is de geschatte woningwaarde van Noorderstationsstraat 57?

De gemiddelde woningwaarde in De Hoogte is €221.000. Dat komt neer op circa €804 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noorderstationsstraat 57 zich tot de wijk De Hoogte?

Noorderstationsstraat 57 is een woonhuis van 275 m² in de wijk De Hoogte. De buurt telt 2.599 woningen. Daarvan is 8% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.433 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noorderstationsstraat 57?

Noorderstationsstraat 57 is een woonhuis in De Hoogte, gebouwd in 1902 (124 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Noorderstationsstraat 57 vergeleken met de buurt?

Noorderstationsstraat 57 heeft 275 m² woonoppervlakte. Het perceel is 235 m². In De Hoogte ligt de gemiddelde woningwaarde op €221.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in De Hoogte?

De wijk De Hoogte in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 4.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €221.000, 8% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Hoogte?

Vanuit Noorderstationsstraat 57 in De Hoogte bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Hoogte?

Zorg en onderwijs in de buurt van Noorderstationsstraat 57: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij De Hoogte?

Recreatie nabij De Hoogte: restaurant (0.6 km), cafe (0.7 km).