Bovenwoning Landstraat 12 A Groningen

Landstraat 12 A, 9714 GR Groningen

85 m² Bouwjaar 1931 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Landstraat 12 A is een bovenwoning in Groningen, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €266.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
85 m²
Inhoud
286 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€205.000 tot €255.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Landstraat 12 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Landstraat 12 A

Energielabel

Energieklasse
G
Verwarming
Gaskachels

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en kluswoning

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Groningen

6025 Inwoners
4110 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
3325 Woningvoorraad
€266.000 Gem. woningwaarde Professorenbuurt
29% Koopwoningen
11.325 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Landstraat 12 A

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Landstraat 12 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Landstraat 12 A?

De prijsindicatie voor Landstraat 12 A ligt rond €205.000 tot €255.000. De gemiddelde woningwaarde in Professorenbuurt is €266.000. Dat komt neer op circa €3.129 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Landstraat 12 A zich tot de wijk Professorenbuurt?

Landstraat 12 A is een bovenwoning van 85 m² in de wijk Professorenbuurt. De buurt telt 3.325 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.325 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Landstraat 12 A?

Landstraat 12 A is een bovenwoning in Professorenbuurt, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Landstraat 12 A vergeleken met de buurt?

Landstraat 12 A heeft 85 m² woonoppervlakte en 286 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Professorenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €266.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Landstraat 12 A en wat betekent dat?

Landstraat 12 A heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Landstraat 12 A?

Landstraat 12 A heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Professorenbuurt?

De wijk Professorenbuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 6.025 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €266.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Professorenbuurt?

Vanuit Landstraat 12 A in Professorenbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.4 km.